ENDERMOLOGIE® ALLIANCE

Endermologia

Poszukującym zabiegu o wysokiej skuteczności w modelowaniu sylwetki i odmładzaniu skóry ciała i twarzy polecamy endermologię. Metoda LPG Alliance opiera się na rewolucyjnej technologii, gwarantującej naturalny efekt. Endermologia w bezpieczny i bezinwazyjny sposób ujędrni skórę, poprawi owal twarzy i linię sylwetki.

Kiedy skorzystać z zabiegu endermologii?

Zabieg nie tylko poprawia wygląd i kondycję skóry poprzez jej mechaniczną stymulację, która prowadzi do naturalnego pobudzenia metabolizmu komórkowego. To również metoda leczenia obrzęków limfatycznych, problemów naczyniowych, sztywności mięśni czy zapalenia ścięgien. Przeprowadzamy zabieg w celu ujędrnienia wiotkiej skóry, zmniejszenia widoczności blizn i redukcji cellulitu. Nie bez powodu endermologia nazywana jest zabiegiem wyszczuplającym – metoda LPG Alliance skutecznie modeluje sylwetkę, poprawia jędrność skóry oraz działa wspomagająco po zabiegach liposukcji.

ENDERMOLOGIE® LPG ALLIANCE – CHARAKTERYSTYKA ZABIEGU

Czym wyróżnia się endermologia LPG Alliance?

Technologia LPG Alliance wyróżnia się wielowymiarowym oddziaływaniem na skórę – automatyczne rolki jednocześnie wyszczuplają, ujędrniają i redukują tkankę tłuszczową będącą przyczyną cellulitu. Dzięki temu zabieg jest skuteczny, a czas jego trwania skraca się. Endermologia LPG Alliance wymaga również mniejszej liczby sesji, by osiągnąć zamierzony rezultat.

Podczas zabiegu pacjenci odczuwają przyjemne ruchy głowicą po skórze. Urządzenie wyposażone jest w zmotoryzowaną rolkę i łapkę, co zapewnia prosty system styku z miejscem, które poddawane jest zabiegowi, a także w Sensor Identyfikacji Skóry, który w inteligentny sposób dostosowuje się do delikatności skóry.

Efekty

Efekty endermologii są wyjątkowo szybkie. Już po zaledwie 3 sesji zabiegowej rezultaty są spektakularne. Klienci mogą cieszyć się znaczącą redukcją cellulitu, ujędrnieniem skóry oraz poprawą linii sylwetki. Metoda LPG Alliance pobudza proces produkcji naturalnego kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny, prowadząc do liftingu skóry. Moduł ERGOLIFT pozwala na dokładną i dynamiczną stymulację skóry twarzy i szyi zapewniając poprawę owalu twarzy, ujędrnienie i napięcie skóry.

Innowacyjność dla skuteczności

Proponowany zabieg to najskuteczniejsza forma walki z cellulitem, zmarszczkami i wiotką skórą oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej, jaką oferuje medycyna estetyczna. Szybkie rezultaty, spektakularne efekty i niewielka ilość sesji wymaganych, by je osiągnąć sprawiają, że metoda zyskuje coraz większą popularność.

Jakość a cena

Skuteczność zapewniająca trwałe, naturalne efekty terapii, komfort zabiegu oraz potrójny sposób oddziaływania na skórę sprawiają, że cena zabiegu jest wyjątkowo atrakcyjna. Wygładzenie zmarszczek, rozświetlenie i ujędrnienie skóry, pozbycie się kłopotliwego nadmiaru tkanki tłuszczowej – to tylko kilka efektów, jakie można uzyskać już po kilku sesjach!