Profesjonalna depilacja laserowa przez cały rok w Lublinie

Epilacja Laserowa z wykorzystaniem Lasera Cutera Excel HR Przede wszystkim łączy w sobie dwie długości fal: laser aleksandrytowy 755 nm oraz Nd: YAG 1064 nm, co umożliwia usunięcie włosków przy każdym fototypie skóry. Z kolei funkcja szafirowego okna chłodzącego, które pozwala uzyskać temperaturę chłodzenia nawet do 4 stopni Celsjusza, sprawia, że epilacja jest wyjątkowo komfortowym i niemal bezbolesnym zabiegiem.

Epilację laserem Cutera Excel HR możemy bezpiecznie wykonywać cały rok zarówno w okresie jesienno zimowym jak i letnim.

Zapewniamy:

 • Bezbolesne i szybkie zabiegi
 • Gwarancję rezultatów
 • Widoczne rezultaty już po 1 zabiegu

Zapisz się na bezpłatną konsultację

telefon:

500 05 91 91

Gabinet kosmetyczy SQINIC

SQINIC to gabinet, który powstał dla zarówno kobiet jak i mężczyzn którzy chcą uwolnić się od niedoskonałości i wyglądać oszałamiająco niezależnie od wieku i budżetu.

W SQINIC wierzymy, że pewność siebie, poczucie własnej wartości i wiara we własne możliwości są niezbędne każdemu z nas i rzutują na całe nasze życie oraz wszystkie jego aspekty. Bez nich nie jesteśmy w stanie osiągnąć żadnego celu i nie jesteśmy w stanie być w pełni szczęśliwi….

Na czym polega depilacja laserowa?

Na czym polega fenomen urządzenia Cutera Excel HR? Przede wszystkim łączy ono w sobie dwie długości fal: laser aleksandrytowy 755 nm oraz Nd: YAG 1064 nm, co umożliwia usunięcie włosków przy każdym fototypie skóry. Z kolei funkcja szafirowego okna chłodzącego, które pozwala uzyskać temperaturę chłodzenia nawet do 4 stopni Celsjusza, sprawia, że epilacja jest wyjątkowo komfortowym i niemal bezbolesnym zabiegiem. Dowiedz się więcej o epilacji laserem Cutera Excel HR.

Dzięki Cutera Excel HR wchodzimy w zupełnie nową generację depilacji laserowej. To innowacyjne urządzenie klasy premium pozwala na skuteczne pozbycie się niechcianego owłosienia na dobre. Osoby, które borykają się z jasnymi i cienkimi włosami, do tej pory nie miały możliwości trwałego ich usunięcia. Dzięki Cutera Excel HR jasne owłosienie nie stanowi już problemu. Ten rodzaj lasera świetnie sprawdza się z różnymi odcieniami włosów niezależnie od barwy skóry.

Epilacja laserowa jest bezpiecznym zabiegiem, z którego skorzystać mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jednak jak każdy zabieg, wiąże się z pewnymi przeciwwskazaniami.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • infekcje skórne, rany oraz niedawne zabiegi chirurgiczne,
 • świeża opalenizna,
 • choroby nowotworowe,
 • stosowanie ziół i leków fotouczulających.

Bezpłatna konsultacja z najlepszymi kosmetologami w Lublinie

Rozwiejemy Twoje wątpliwości i odpowiemy na wszystkie pytania konkretnie, szybko w bezpiecznych warunkach z zachowaniem Twojej prywatności

Efekty po zabiegu depilacji laserowej

Cennik depilacji laserowej

Epilacja laserowa - zapoznaj się z cennikiem na usługi kosmetyczne w mieście Lublin.

Starter
od 150 zł/zabieg

Lorem ipsum dolor sit amet.

 • ✓ Duża Partia 1 zabieg 250zł (twarz, ramiona, przedramiona, pachy, plecy, klatka piersiowa, policzki, szyja, brzuch, bikini pełne, pośladki, uda, łydki).
 • ✓ Mała Partia 1 zabieg 150zł (uszy, okolica między brwiami, baki, linia biała, dłonie, stopy, broda, wąs, okolice brodawek).
 • ✓ Mała Partia 6 zabiegów 600zł (uszy, okolica między brwiami, baki, linia biała, dłonie, stopy, broda,wąs, okolice brodawek)
Pakiet 6 zabiegów
1200 zł/zabieg

Duża Partia (twarz, ramiona, przedramiona, pachy, plecy, klatka piersiowa, policzki, szyja, brzuch, bikini pełne, pośladki, uda, łydki).

 • ✓ Duża Partia (twarz, ramiona, przedramiona, pachy, plecy, klatka piersiowa, policzki, szyja, brzuch, bikini pełne, pośladki, uda, łydki).
Epilacja Laserowa - Całe Ciało
5699 zł/zabieg

48 zabiegów do wykorzystania na dowolnych partiach ciała standardowa cena: 9600zł. w promocji: 5699zł. (41% oszczędności).

 • ✓ 48 zabiegów do wykorzystania na dowolnych partiach ciała standardowa cena: 9600zł. w promocji: 5699zł. (41% oszczędności).

Najczęściej zadawane pytania o depilacji laserowej

Czy zabieg boli?
expand_more
Dzięki nowoczesnej technologii Cutera Excel HR klasy premium możemy działać skutecznie uszkadzając niechciane owłosienie, w sposób delikatny i bardzo komfortowy. Dzięki kompaktowej głowicy chłodzącej, która schładza skórę do 4 csopni Celcjusza urządzenie działa w taki sposób, że zabieg nim wykonywany jest praktycznie bezbolesny.
Ile powtórzeń należy wykonać?
expand_more
Już pierwszy zabieg przynosi zauważalne rezultaty i pierwszą redukcję wzrostu włosa, jednak aby zabieg był skuteczny zalecane jest wykonanie 6 powtórzeń.Rok po odbytej epilacji zalecane jest wykonanie zabiegu przypominającego.
Czy pomiędzy zabiegami można wykonywać klasyczną depilację?
expand_more
Pomiędzy zabiegami owłosioną skórę można wyłącznie golić lub trymować trymerem tak aby nie usuwać włosów z cebulkami. Usunięcie cebulek włosa przed zabiegiem epilacji laserowej spowoduje brak skuteczności zabiegu.
Jak długo trwa zabieg?
expand_more
Dzięki nowoczesnej technologii zabieg epilacji laserowej jest praktycznie bezbolesny co sprawia, że skraca się czas pracy i zabieg jest bardzo szybki.
Jak postępować po zabiegu?
expand_more
Zabiegi epilacji laserowej w naszym gabinecie nie łączą się z okresem rekonwalescencji. Po zabiegu należy dbać o okolicę zabiegową wg wskazań kosmetologa. Nie zalecamy też, bezpośrednio po wykonanej epilacji korzystania z sauny, solarium, basenu oraz ekspozycji na słońce przez okres

Sprawdź co mówią o nas zadowoleni klienci

star
star
star
star
star

Pani Joanna jest bardzo sympatyczna osoba. Już po chwili można zauważyć, że ma bardzo dużą wiedzę. Wizyty w salonie dały mega poprawę fizyczną, ale również psychiczną, Za każdym razem jak wychodzę z salonu SQINIC, mam mega uśmiech na twarzy. Widać, że to co robi Pani Joanna daje jej przyjemność. Polecam z całego serca. Na pewno będzie to stałe odwiedzany przeze mnie adres

Avatar Placeholder
Pani Natalia
star
star
star
star
star

Mega doświadczenie, obsługa na najwyższym poziomie, zabiegi z mega efektami!. Widać, że Pani Joanna to profesjonalistka z ogromną wiedzą! Polecam SQINIC z całego serca!
Avatar Placeholder
Pani Kamila
star
star
star
star
star

Mega pozytywne doświadczenie! Po krótkiej rozmowie z Joanną wiesz że masz do czynienia z profesjonalistką o rozległej wiedzy, która wie dokładnie co robi. Potrafi doskonale dobrać zabieg do twoich indywidualnych potrzeb. Klasa światowa, mam nadzieję że w Polsce powstanie więcej takich miejsc. Serdecznie polecam!

Avatar Placeholder
Pan Sebastian
star
star
star
star
star

Profesjonalna a zarazem ciepła osoba. Podczas wizyt czułam się jak u dobrej kumpeli. Proponowane kosmetyki do twarzy są wydajne, gładka i jaśniejsza twarz. Po kilku zabiegach moje oporne niedoskonałości stały się plastyczne i powoli zbliżam się do upragnionego celu . Z całą pewnością polecam każdemu.


Avatar Placeholder
Pani Anna

Zapisz się na bezpłatną konsultację

zadzwoń:

500 05 91 91

Nasz adres

ul. Dolna 3 Maja 8, 20-079 Lublin